به مالی رفتاری خوش آمدید

مجموعه مالی رفتاری ارائه دهنده خدمات آموزشی در زمینه علوم رفتاری، طیف وسیعی از محصولات و خدمات را در اختیار دوستان و مخاطبین خود قرار داده است. این مجموعه با فعالیت روزافزون خود مورد استقبال بسیاری از معامله گران، سرمایه گذاران و اساتید فن قرار گرفته است.

معرفی کوتاه

مالی رفتاری یک مرکز جامع برای یادگیری دانش مالی و علوم رفتاری آن می‌باشد که در حال حاضر با کاربران بسیاری از سراسر کشور در حال فعالیت است. ما خدماتی چون ارائه محصولات آموزشی، کتاب و کتاب‌های الکترونیکی در فروشگاه، سمینارها و کارگاه های سازمانی، کلاس ها و دوره های فردی و گروهی و همچنین دوره‌های آموزش الکترونیکی را به کاربرانمان ارائه می‌دهیم.

ما ابزارها و خدمات گوناگونی برای کمک به معامله گران ارائه می‌دهیم تا در روند آموزشی خود موفق باشند. این برنامه‌ها ستون فقرات کسب و کار ما را تشکیل می‌دهند، همچنین مدرسین و متخصصین سراسر کشور را قادر به رشد قابلیت های مالی خود می‌سازد. برنامه‌های آموزشی ما، که دامنه آن از آموزش مدیریت مالی ساده تا آموزش های تخصصی می‌باشد، به معامله گران در یافتن راهکارهایی برای موفقیت کمک می‌کند و به مدرسین نیز کمک می‌کند از دانش خود کسب درآمد کنند. ما همچنین ابزارهایی را برای معامله گرانی که در هزینه ها صرفه جویی می‌کنند و به آن ها کمک می‌کند کارآمدتر باشند ارائه کرده‌ایم. هدف ما دگرگون کردن شیوه آموزش معامله‌گران برابر با استانداردهای نوین در جهان امروز است.

ما خدماتی ارائه می‌ دهیم که امیدواریم آموزش-و در نتیجه تجربه شما را در آموزش مالی- بهتر کنند. با خدمات یکپارچه و جامع خود می‌خواهیم این فرصت برابر را برای افراد به وجود آوریم که آسان‌تر و سریع‌تر، کارهایی را که می‌خواهند برای یادگیری علوم مالی رفتاری انجام دهند تا به هدف های خود در زندگی برسند.

آموزش مالی از زمانی که مالی رفتاری برای نخستین بار در صحنه اینترنت ظاهر شد، به طور فوق‌العاده‌ای تکامل یافته است اما چیزی که بدون تغییر مانده باور ما به توانایی‌های بی‌پایان خود معامله گران است.

ما تاکنون توانسته‌ایم به رتبه ای دست یابیم که ما را در فهرست وبسایت های برتر ایران در زمینه دانش مالی قرار ‌دهد. همچنان نیز به تلاش خود ادامه می دهیم و این روند را متوقف نمی‌سازیم.

 

ماموریت

شعار ما “یادگیری مالی رفتاری برای موفقیت در پول، کار و زندگی” است و تلاش ما ایجاد فرصت برابر آموزشی برای همه است. ایده ما به وسیله فراهم آوردن دامنه وسیعی از محصولات/خدمات با کیفیت بالا در کنار داشتن قیمت مناسب است تا همه مردم توانایی پرداخت هزینه‌های آن را داشته باشند.

ارزش‌ها

گروه مالی رفتاری با محور قراردادن چهار ارزش اساسی نوآوری، وفاداری، یکتایی و نتیجه گرایی و با التزام به تحقق اعتماد، صداقت، امانتداری و حفظ ارتباط بلندمدت با مشتریان و کاربران، به ثمر رسیدن اهداف خود را دنبال می‌کند.

چشم انداز

ما مصمم هستیم با کاربرد روش‌های نوین مدیریت و تعالی سازمانی، اتکا بر نیروی انسانی کارآمد، روزآمد نمودن دانش، ارتقای کمی و کیفی محصولات و خدمات، ضمن توسعه بازار و ارتقای خدمات خود به مشتریان، روند بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی را تحقق بخشیده و همیشه یک شرکت‌ موفق آموزش مالی رفتاری در کشور باشیم.

چرا ما را انتخاب کنید؟

شعار ما “یادگیری مالی رفتاری برای موفقیت در پول، کار و زندگی” است و تلاش ما ایجاد فرصت برابر آموزشی برای همه است.

کادر حرفه ای با تجربه دیروز و دانش امروز
ارزش دادن و احترام به کاربران و مشتریان خود
به روز بودن و بهبود پیوسته و مداوم
10 سال حضور مستمر در کنار کاربران و مشتریان
پشتیبانی تخصصی و همیشگی کاربران
مورد تایید مراکز معتبر و اساتید شناخته شده کشور
ارائه خدمات آموزشی به صرفه و اقتصادی

تیم ما

تیم همکاری ما با اتکا به رشد روزافزون خود گروه‌های تخصصی و کارآزموده ای را سازمان داده است که از توان تخصصی، تجربه حرفه‌ای و انسجام گروهی بالایی برخوردارند.

برخی از مشتریان ما

مجموعه ما در طی سال‌های گذشته دوره‌ها، کلاس‌ها، همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی بسیاری برگزار کرده که برخی از مشتریان سازمانی ما در زیر نمایش داده می شود.

گواهی نامه‌ها

مجموعه ما در طی سالیان گذشته توانسته گواهی نامه ها و مجوزهای عمومی و تخصصی بسیاری کسب کند که نشان از توجه بالای ما به ارتقای دانش و تخصص مجموعه دارد.