آزمون های تخصصی

ما در کنار آموزش‌های تخصصی و کاربردی تیمی و انفرادی، مجموعه‌ای از بهترین تست‌های شخصیت شناسی، رفتارسنجی و خودسنجی مالی و پولی و MBTI را همراه با پاسخ و تحلیل‌های مربوطه ارائه می‌کنیم.

تیم حرفه ای ما

مدرسان ما یک تیم از متخصصان پرشور و فعال هستند. ما به آموزش های شخصی سازی شده، تکلیف محور و ارائه دستورالعمل کاربردی متعهد هستیم. تیم آموزشی ما ارائه‌دهنده بهترین آموزش‌های گروهی و فردی است.

معرفی کتاب و مقاله

ما مجموعه کاملی از کتاب‌ها و مقالات مالی رفتاری، مدیریت سرمایه گذاری و روانشناسی مالی و اقتصاد و همچنین مشاهیر و اساتید بزرگ این رشته و نظریه‌های ایشان را به شما معرفی می‌کنیم.

راهکارهای آموزشی

در طول سال‌ها، افراد بسیاری برای کمک به مشکلات خاص با ما تماس گرفته‌اند. برای ارائه راه حلی برای این مشکلات، ما برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی را برای توسعه مهارت‌های تخصصی و اعتماد به نفس مورد نیاز شما ارائه می‌دهیم.

مقالات تخصصی

بخش مقالات تخصصی مالی رفتاری، مجموعه ای از مقالات معتبر علمی است که به صورت کاملا اختصاصی توسط سایت مالی رفتاری ترجمه شده و می توانید با پرداخت مبلغ حق اشتراک، آن ها را دریافت کنید.

پرسشنامه مالی رفتاری

در بخش پرسشنامه مالی رفتاری می توانید با تکمیل پرسشنامه ها به صورت آنلاین، تیپ های شخصیتی خود را بررسی کرده و به صورت آنلاین نتیجه ارزیابی آن را مشاهده فرمائید.